Витягни себе з болота (кризи) сам! Барон Мюнхаузен.

У важкій ситуації, найчудовішим чином, герой казки барон Мюнхаузен витяг себе з трясовини за волосся. Перманентний стан, у якому, нині, ринки цілком можна порівняти з болотом. Як ніколи, зараз вірне твердження «Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих!» І ось сюжет фантазії «Пригоди барона Мюнхаузена» повторюється наяву! Для підприємців, що «не здаються», компанія Астер–консалтинг запускає цикл публікацій, присвячених найзлободеннішій темі бізнес – дня, як не тільки зберегти, а й збільшити рівень прибутку продажів компанії.
Ми пропонуємо Вам застосувати стратегії, націлені на підвищення рівня ключових показників продажу, величина яких безпосередньо впливає на рівень прибутку. Такі показники ефективності продажів входять у відому «Золоту формулу продажів»
| P = L * K * CHср. * Nср. * Mср. |
Прибуток P визначається добутком:
L (lead) – кількість потенційних клієнтів (наприклад, клацнувши на сторінку Вашого сайту).
K – Коефіцієнт конверсії (визначає кількість потенційних покупців, які здійснили покупку).
CHср – середній чек покупки.
Nср – середня кількість угод на одного покупця.
Mср – середня маржа (рентабельність) по операціях.
Резюме: зі збільшенням кожного коефіцієнта на 10%, прибуток у період збільшується в 1,61 разу.
Зрозуміло – управління продажами полягає у контролі вищезазначених показників ефективності та, безумовно, у підвищенні їхнього рівня. У наших наступних публікаціях ми рекомендуватимемо Вам, як оптимально розставити пріоритети щодо стратегії Ваших дій та розглянути можливості підвищення рівня таких показників.
Продовження: “Як розбудити продажі – Практичний план”>>>
