Заказать звонок
Вход | Регистрация

BAS

"BAS ERP" - це інноваційне рішення для побудови комплексних інформаційних систем з управління діяльністю багатопрофільних підприємств, Програмний продукт розроблено з урахуванням кращих практик автоматизації великого і середнього бізнесу та враховує специфіку обліку в Україні.

BAS ERP

Продукт "BAS ERP" - цє комплексне рішення, що охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.

BAS Комплексне управління підприємством

"BAS Комплексне управління підприємством" - наиболее эффективное программное решение в условиях растущего бизнеса малых и средних предприятий, управленческие процессы которых требуют четкой координации и согласованных действий нескольких исполнителей.

BAS Роздрібна торгівля

Програма "BAS Роздрібна торгівля" призначена для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгівельних точок (магазинів), як самостійних, так і для тих, які входять у розподілену роздрібну мережу. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів у касах магазинів.

BAS Будівництво. Керування фінансами

"BAS Будівництво. Керування фінансами" - готовое решение, которое предназначено для ведения бухгалтерского и налогового учета на предприятиях строительной отрасли. Программа позволяет автоматизировать деятельность подрядчика, в том числе работу автотранспорта, а также бюджетирование.

BAS Малий бізнес

"BAS Малий бізнес" - это готовое решение для управления и учета на предприятиях малого бизнеса. В программе реализовано все самое необходимое для оперативного учета, контроля, анализа и планирования на предприятиях, работающих в сфере предоставления услуг (сервис), подрядных (проектных) работ, производства продукции, торговли.

BAS Бухгалтерія. ПРОФ

"BAS Бухгалтерія. ПРОФ" - программа для автоматизации бухгалтерского и налогового учета.

BAS Бухгалтерія КОРП

"BAS Бухгалтерія. КОРП" - программа для автоматизации бухгалтерского и налогового учета, которая является расширением номенклатуры в линейке программных продуктов "BAS Бухгалтерия".

BAS Управління торгівлею

"BAS Управління торгівлею" - програмний продукт, який дозволяє комплексно автоматизувати задачі торгівельної діяльності підприємств.

BAS Управління холдингом

"BAS Управління холдингом" - нове рішення CPM-класу (Corporate Performance Management - управління ефективністю холдингу), яке призначене для автоматизації широкого спектру завдань, пов'язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу.

BAS Документообіг КОРП

"BAS Документообіг КОРП" в комплексе решает широкий спектр задач автоматизации учета документов, взаимодействия сотрудников, контроля и анализа исполнительской дисциплины. Программа поддерживает многопользовательскую работу в локальной сети или через Интернет. "BAS Документообіг КОРП" отвечает всем законодательным и нормативным требованиям, регламентирующие порядок работы с документами.

BAS Управління автотранспортом Стандарт

«BAS Управління автотранспортом Стандарт» - решение, которое предназначено для автоматизации управленческого и оперативного учета в автотранспортных предприятиях и организациях, а также в автотранспортных подразделениях торговых, производственных и прочих предприятий, использующих автотранспорт для собственных нужд.