Заказать звонок
Вход | Регистрация

BAS

"BAS ERP" - це інноваційне рішення для побудови комплексних інформаційних систем з управління діяльністю багатопрофільних підприємств, Програмний продукт розроблено з урахуванням кращих практик автоматизації великого і середнього бізнесу та враховує специфіку обліку в Україні.

BAS Бухгалтерія. ПРОФ

BAS Бухгалтерія. ПРОФ - программа для автоматизации бухгалтерского и налогового учета.

BAS ERP

Продукт "BAS ERP" - цє комплексне рішення, що охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.

BAS Управління холдингом. Бета-версія

BAS Управління холдингом. Бета-версія - нове рішення CPM-класу (Corporate Performance Management - управління ефективністю холдингу), яке призначене для автоматизації широкого спектру завдань, пов'язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу.

BAS Управління торгівлею

BAS Управління торгівлею - програмний продукт, який дозволяє комплексно автоматизувати задачі торгівельної діяльності підприємств.

BAS Роздрібна торгівля

Програма "BAS Роздрібна торгівля" призначена для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгівельних точок (магазинів), як самостійних, так і для тих, які входять у розподілену роздрібну мережу. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів у касах магазинів.

BAS Документообіг КОРП

"BAS Документообіг КОРП" в комплексе решает широкий спектр задач автоматизации учета документов, взаимодействия сотрудников, контроля и анализа исполнительской дисциплины. Программа поддерживает многопользовательскую работу в локальной сети или через Интернет. "BAS Документообіг КОРП" отвечает всем законодательным и нормативным требованиям, регламентирующие порядок работы с документами.